Kapely 2017 

Imortela                 bandzone.cz/imortela1
Iron Maiden revival  http://www.iron-maiden-revival.cz/
 
Epidemy                    http://bandzone.cz/_73574
Scabbart                http://bandzone.cz/_97687
Draco Hypnalis                http://bandzone.cz/dracohypnalis
Notion Deep                    http://bandzone.cz/notiondeep

 

 

 

Kapely 2016

RIMORTIS http://www.rimortis.cz/

KISS MORAVIAN GIRLS kissmoraviangirls.cz/

MY PULSE bandzone.cz/mypulse

AFTER EVOLUTION bandzone.cz/afterevolution

IMORTELA www.imortela.cz

 

Kapely 2015

 
 
 
 

Těšit se můžete na Ohňovou show, bohaté občerstvení, o které se postará Pivní krám a jedno překvapení... ;-)
 

 

Kapely 2014

 
PANTER
Hard&heavy kapela PANTER z Třince, se na hudební scéně se pohybuje od roku 1990, v roce 2008 však změnili sestavu a zaujmou Vás nejen vlastní tvorbou, ale i mladou zpěvačkou a našláplou hard & heavy klasikou.
 
 
tartarO:s 
Tato kapela se pohybuje ve vodách hardcore. 
Kromě jiného má na svém kontě tři skladbové EP (The) 6eneration lost, v roce 2012 nahrávají dva singly ve studiu Šopa Standy Valáška v Lipově a v roce 2014 nahrávají další tři skladby v GM studiu Martina Roženka v Jablunkově, což tvoří právě vydávané CD „Leave It All Behind.“ K úvodní skladbě z tohoto CD se v současnosti připravuje již třetí klip, který bude brzy zveřejněn.

http://bandzone.cz/legendoftartaros
 
 
OLD
Thrash metalová grupa z Karviné. Hrají od roku 2005, projeli křížem krážem Česko, Slovensko a zavítali i do Maďarska a Polska. Ohromí vás nejen vypracovanými těly, ale i svou nasraností, běsem a škaredými statickými pohledy basáka.
 
 
 
RELAX
Relax hraje tvrdý Rock a je z Kojetína. Prioritou je vlastní tvorba, ale pro své skalní fanoušky má Relax v záloze vždy několik hudebních klenotů, především od zkušených metalových harcovníků jako jsou Judas Priest nebo AC-DC.
 

 

IMORTELA
Kapela IMORTELA hrající melodic metal byla založena v roce 2005 a v jejím čele stojí charismatická zpěvačka Kateřina Bartoňová. Kapela má na svém kontě má 3 vydané CD: Nevěřím na sliby (2005), Nesmrtelný (2007) a MMXI (2011). Novinkou je nedávné zveřejnění videoklipu ke skladbě Dávné prokletí a jeho uvedení na TV REBEL a taky účast kapely v pořadu Bigbítiště na Rádiu Zlín.